#13635 | 2019-04-17 Warszawa, Poland

Analityk Systemowy - WARSZAWA

INFORMACJE O PROJEKCIE:

  • Branża: Ubezpieczeniowa
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Możliwość pracy zdalnej: Nie.
  • Długość projektu: do stycznia 2020 roku
  • Start: ASAP.

OBOWIĄZKI:
  • Koordynację prac analitycznych w projekcie.
  • Współudział w opracowaniu technologicznej koncepcji rozwiązania w rozproszonym środowisku systemów informatycznych.
  • Wypracowywanie wymagań w formie Epics oraz User Stories, identyfikacja ewentualnych luk analitycznych i zarządzanie zmianą.
  • Odbiór i ocenę produktów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych.
  • Dbanie o spójność projektowanych rozwiązań pod kątem wizualnym oraz funkcjonalnym (UI orax UX).
  • Wsparcie w testach, wdrożeniu i stabilizacji.

WYMAGANIA:
  • Min. trzy lata doświadczenia w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i systemowych).
  • Doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań portalowych klasy CMS.
  • Praktycznej znajomości UML, narzędzi typu CASE (mile widziany: Enterprise Architect) oraz narzędzi i metod wspierających zarządzanie wymaganiami.
  • Znajomości notacji BPMN, doświadczenia w projektach z zakresu automatyzacji procesów biznesowych i obiegu dokumentów.
  • Znajomości metod AGILE i Waterfall.
  • Wysokiej komunikatywności i ukierunkowania na zrozumienie i zaspokojenie potrzeb biznesowych klienta wewnętrznego.
  • Kreatywności, zaangażowania i proaktywności w działaniu.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną lekturę dokumentacji.

OFERUJEMY:
  • Stabilną współpracę z międzynarodową firmą.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej, karta Multisport.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.
  • Pakiet relokacyjny oraz program rekomendacji.

Lokalizacja: Warszawa, Poland
Typ projektu: Praca na zlecenie

Prosjektet er stengt

Beklager, vi er ikke lenger på utkikk etter konsulenter for dette prosjektet.

Klikk på «Tilgjengelige prosjekter» for å se en oversikt over aktuelle prosjekter.

Hvis du er en kunde som ser etter denne typen profil, kan du bruke skjemaet «Se en konsulent-CV» på det andre nettstedet vårt.