#16842 | 2020-06-16 Warszawa, Poland

Programista .NET

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Bankowość
Lokalizacja: Warszawa (Śródmieście Południowe)
Długość projektu: Długoterminowy
Język projektu: Polski
Start: Elastycznie
Widełki: 90 -120 PLN/H + Vat
Forma współpracy: B2B
Praca zdalna: obecnie 100% zdalnie (do odwołania), potem - 4 dni/miesiąc
Proces rekrutacyjny 100% zdalny

ZADANIA

  • Realizacja zadań w ramach zespołu Architektury.
  • Implementacja komponentów architektonicznych - migracja na mikroserwisy .NET Core. • Przygotowanie procesów CI/CD w oparciu o Kubernetes-a i chmurę publiczną.
  • Kreowanie standardów architektonicznych dla nowych rozwiązań.
  • Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji.
  • Uczestnictwo w spotkaniach scrum.

WYMAGANIA

  • Min. 3 lata doświadczenia w technologiach [C#, .NET, .NET Framework, .NET Core .
  • Wykształcenie wyższe informatyczne.
  • Znajomość zagadnień: GRPC, WebApi, JWT tokens + IdentityServer, topologia sieci, zabezpieczenie komunikacji.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego, w tym wzorców MVC, Mediator, CQRS, async programming.
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych, funkcjonalnych oraz integracyjnych, znajomość metodyk testowania modułowego.
  • Znajomość narzędzi: GIT, msbuild, PowerShell.
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych.
  • Znajomość zagadnień analizy wydajności zapytań SLQ.

Nice to have:
  • Znajomość chmur publicznych Azure lub AWS, preferowane doświadczenie w wykorzystaniu kubernetes-a w chmurze
  • Doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu kontenerów Dockerowych
  • Znajomość Kubernetes-a – praktyczne doświadczenie, mile widziane doświadczenie w instalacji klastra kubernetesa
  • Znajomość zagadnień i narzędzi CI/CD, w szczególności Ansible, Jenkins lub TeamCity, SonarQube
  • Znajomość algorytmów kryptograficznych
  • Znajomość metodyk Agile (np. SCRUM)
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych

OFERUJEMY

  • Długofalową współpracę przy stabilnych projektach w branży fifansowej/bankowej.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: karta Medicover oraz Multisport.
  • Dofinansowanie certyfikatóworaz szkoleń.
  • Dużo możliwości dla rozowju wewnątrz firmy (w kierunku back- end lub Full- stack)
  • Pakiet relokacyjny oraz program rekomendacji.

Start: asap/elastyczny
Czas trwania: do 12.2020 z przegłużeniem na rok kolejny
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Wymagania: Przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w IT.
Typ projektu: Praca na zlecenie

Prosjektet er stengt

Beklager, vi er ikke lenger på utkikk etter konsulenter for dette prosjektet.

Klikk på «Tilgjengelige prosjekter» for å se en oversikt over aktuelle prosjekter.

Hvis du er en kunde som ser etter denne typen profil, kan du bruke skjemaet «Se en konsulent-CV» på det andre nettstedet vårt.